60 Aya Kadar Vade ile Taksitli Kalorifer Kazanı! Merkezi Kalorifer Kazanı, Kat Kaloriferi ve Diğer Isıtma Malzemeleri ile ilgili teklif almak için lütfen formu doldurunuz.

EKO Kredi ile 60 Aya Kadar Vadeli Kalorifer Kazanı

Ekotek Kazan’ın Kredi Kampanyası ile ister Kat Kaloriferi ister Merkezi Kalorifer Kazanı ve diğer bütün ısıtma ekipmanları dahil bu kış ısınıyoruz!

EKO Kredi Kampanya Koşulları:

1- Kalorifer kazanı dahil ısıtma sistemi yaptıracak müşterilerimize uygulanacak EKO Kredi faiz oranları vade bazında aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Ekotek Kazan. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. ile anlaşmalı banka aracılığı ile verilen kredi’nin piyasa koşullarına göre faiz oranlarında zaman zaman değişiklik yapılabilmektedir.

2- Isı verimliliğini dönüştüren bu özel kredi kapsamında, müşterilerden dosya ücreti vb. isim altında herhangi bir komisyon alınmayacak ve bireysel veya yönetimsel taksitli kalorifer kazanı imkanından herkes faydalnabilecektir.

3- İhtiyaç kredisi normalde 36 ay ile sınırlandırılmışken, “Isı Verimliliğini Dönüştürmeyi Teşvik” kapsamında sekiz ve üzeri daire için 60 aya kadar vade imkanı tanınmaktadır. 8 ve üzeri daire için 1-60 ay arası vade seçimi yapılabilir. 1-7 daire arası 1-36 ay vade seçeneklerini kullanabilecek ve taksitli kalorifer kazanı alabileceksiniz.

4- Kredi için Gerekli Belgeler:
EKO Kredi kampanyasından faydalanmayı düşünen müşterilerimiz ile anlaşılması durumunda, anlaşmalı banka şubemiz ile işlemleriniz tamamlanacaktır. Kimlik fotokopisi yeterli olmakla birlikte, bazı durumlarda gelir belgesi de ek olarak istenebilmektedir. İşlemler en yakın banka şubesinde tamamlanacaktır.

5- EKO Kredi faiz oranları ve masrafsız olması bakımından en uygun ihtiyaç kredilerinden biridir. “EKO Kredi” özel koşullara sahip bir ihtiyaç kredisi türüdür. Ekotek Kazan’ın banka ile yaptığı özel bir anlaşma dahilinde taksitli kalorifer kazanı satışına odaklı bir kredi türüdür.

6- EKO Kredi hem “müşteriyi” hem “firmayı” korur. Ekotek Kazan firması ancak kat kaloriferi ya da kalorifer kazanı sistemini ve sözleşmede adı geçen bütün ısınma ekipmanlarını kusursuz bir şekilde kurduktan sonra gelecek denetçinin onayı ile birlikte ödemeyi alabilmektedir.

EKO Kredi Kampanyası Faiz Oranları Tablosu
EKO Kredi VadesiKredi Faiz OranıDosya ve Masraf ÜcretiGeçerlilik
8 Ay%1.00%0.001-7 Daire İçin
12 Ay%1.00%0.001-7 Daire İçin
18 Ay%1.00%0.001-7 Daire İçin
24 Ay%1.05%0.001-7 Daire İçin
36 Ay%1.05%0.001-7 Daire İçin
48 Ay%1.05%0.008 ve Daha Fazla Daire İçin
60 Ay%1.07%0.008 ve Daha Fazla Daire İçin