Kat Kaloriferi ve Kalorifer Kazanları Fiyatı

Ekotek Kazan firması ana ürün olarak Katı Yakıtlı Kalorifer Kazanılarının üretimini yapmaktadır: Katı yakıtlı kat kaloriferi en çok satan modelimizdir. Otomatik ve manuel olarak iki ana segmentte satışımız mevcuttur.

En Çok Satan Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi Modellerimiz:

  • Otomatik Kat Kaloriferi Modellerimiz: KKP-A 25.000Kcal/h , KKP-A 40.000Kcal/h , KKP-A 60.000Kcal/h. Listedeki kat kaloriferi modellerimiz fındık kömür, tahta talaşı ve çeşitli granül katı yakıtları yakmaktadır. Hatta ceviz ve fındık kabuğu gibi atıkları yakarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.
  • Manuel Kat Kaloriferi Modellerimiz: KKP-M 25.000Kcal/h , KKP-M 40.000Kcal/h , KKP-M 60.000Kcal/h. Manuel yani elle yüklemeli kat kaloriferi modellerimiz istenilen her türlü katı yakıtı yakabilecek şekilde tasarlanmıştır. Büyük kömürlerden büyük parçalı odunlara ve yakılabilecek her türlü katı yakıt ve atık bu kat kaloriferi modelimizde kullanılabilir.

Katı Yakıtlı Merkezi Kalorifer Kazanı Modellerimiz:

  • Otomatik Merkezi Kalorifer Kazanı Modellerimiz: MKP-A 80.000Kcal/h ile MKP-A 1.500.000Kcal/h  arasında üretimimiz mevcuttur. Otomatik yüklemeli bu kalorifer kazanları modellerimiz her türlü granül yakıt ile çalışmakta ve en yüksek ısı verimliliğini yüksek kalorili fındık kömürden elde etmektedir. Toplu konut kalorifer kazan imalatı için lütfen bize ulaşın.
  • Manuel Merkezi Kalorifer Kazanı Modellerimiz: MKP-M 80.000Kcal/h ile MKP-M 1.500.000Kcal/h  arasında üretimimiz mevcuttur. Manuel kalorifer kazanı da elle yüklemeli olduğu için her türlü katı yakıtın yakılmasına olanak sağlar.

Katı yakıtlı kalorifer kazanı sistemleri için panel radyatör ve kalorifer peteği stoğumuz mevcuttur. Ekonomik ve yüksek kalite modellerimizin fiyatını bizi arayarak öğrenebilirsiniz: 444 1 354

Katı yakıtlı kalorifer kazanlarının çıkışına bağlanarak “bedava sıcak su” elde etmek için Isı Eşanjörü yani Ani su ısıtıcı fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz: 444 1 354